Yeni Aracını Keşfet

Hakkımızda

Bizi tanıyın

MİSYONUMUZ

Şirketimiz 1990 yılında İzmir / Üçyol da 120m² alanda,UĞUR GÜLBAŞ  tarafından kurulmuştur.Daha sonra 2000 yılında daha iyi bir hizmet verebilmek için İzmir / Buca Otokent' te 200 m² alanda faaliyetlerine devam etmiştir.2004 yılında ise Akçay Caddesi üzerinde 1500 m² açık alan 1000 m² kapalı alanda, şu anda hizmet vermekte olduğu yere taşınmıştır.

12 Eylül 2012 tarihinde şirket sahibimiz UĞUR GÜLBAŞ talihsiz bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetmiştir.Vefatından sonra şirket yönetimini devralan varisleri  bilgi ve deneyimleri ile geliştirdiği işletme faaliyetleri, dürüst, ilkeli ve güvenilir hizmet anlayışı ile şirketi günümüze kadar taşımayı başarmışlardır. Şirketimiz günümüz teknolojisi ve bilgi çağında gelişmeleri yakından takip etmiş ve bu gelişmeleri kısa zamanda uygulamaya başlamıştır. Bu amaçla gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve müşterilerimize en iyi amacı sunmak amacıyla çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Vizyonumuz;

Uğur Oto olarak bize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmek, müşterilerimizi koşulsuz memnun etmek, kendimizi ve ekibimizi sürekli geliştirmek, şirketimizin itibarını ve prestijini sürekli olarak yüceltmek kurumsal prensiplerimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile en hızlı şekilde rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmeti sunmaktır.

Şirketimiz her marka ve model binek araç, ticari, arazi, lüx araç alım ve satımı hizmetleri ile otomotiv sektöründe önemli bir konuma sahiptir. Mevcut aracınızı şirketimizden beğendiğiniz herhangi bir araç ile takas yaparak değerlendirebilir, çeşitli bankalardan uygun faiz koşullarıyla araç kredisi almanıza imkanına ulaşabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz tarafından expertiz hizmeti sunan şirketimiz bünyesindeki tüm araçların internet ortamında teşhirini sağlayarak imajını en üst düzeyde tutar. Özel bakım ve temizlik ürünleri kullanarak araçlarımızı temizler ve bu şekilde size teslim eder.

Ayrıca;

Yeni bir hizmet ile günümüz koşullarına ve müşteri taleplerine önem verip garantili otomobiller sunan firmamız çözüm ortağı TurAssist  ile işbirliği içerisindedir. İstifadenize sunulan TurAssist 2.El  Otomobil Garantisi ile aracınızın yolda kalması riskini ortadan kaldırırsınız. TurAssist 2.El  Otomobil Garantisi hizmetine dahil olan Yol Yardım, arızanız kapsama girsin girmesin, sizi en yakın servis noktasına ulaştırır.